Kontakt Jazyk SK
Úvodná strana Novinky NOVÝ WEB SFGA

Detail novinky

1.6.2020

VITAJTE NA NOVÝCH STRÁNKACH SLOVENSKEJ FOOTGOLFOVEJ ASOCIÁCIE

Vedenie SFGA pripravilo pre hráčov a fanúšikov nášho obľubeného športu novinku v podobe novej webovej stránky www.sfga.sk , ktorá prešla výraznou zmenou. Tou najpodstatnešou ohľadom nového dizajnu je, že je prepojená cez portál www.gscore.eu , ktorý sa stal partnerom SFGA. Prepojenosť prihlasovacieho systému zjednoší nielen prácu ohľadom štatistík, ale hlavne vylepší prácu vedenia SFGA.

Naše nové stránky uľahčia hráčom prihlasovanie, evidenciu SFGA, lepšiu propagáciu našich partnerov, footgoflových klubov, samotných hráčov, golfových klubov a samozrejme aj najkrajšieho športu na svete - footgolfu. Stránka je stále "živá", pracujeme na jej doplňaní a vylepšení a veríme, že sa Vám bude páčiť. V prípade, že by ste našli najakú chybičku, chceli by ste niečo doplniť - vylepšiť, neváhajte nám napísať na info@sfga.sk . Ďakujeme.

Prajeme Vám pekné sledovanie našich stránok a peknú hru!

vedenie SFGA

#footgolf #footgolfslovakia #novasezona #SVKTour #SVKCup #MinisterstvoŠkolstva #MŠVVaŠSR #minedu #gScore #novyweb #sfga.sk

Ďalšie novinky

28.5.2020 SVK TOUR a SVK CUP 2020

VI. ročník Slovenskej Footgolfovej Tour /SVKTour/ a IV. ročník Slovenského Footgolfového Pohára /SVKCup/

Hlavní partneri

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Základné informácie

História footgolfu na Slovensku sa datuje od 21.2.2014, keď vznikla Slovenská FootGolfová Asociácia o.z. (SFGA), ktorá sa v tom istom roku stala členom Medzinárodnej svetovej federácie pre footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), ktorá zastrešuje takmer štyridsať krajín z celého sveta.

Dôležité odkazy

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Dôležité projekty


World Tour Slovak Open

Nájdete nás na sociálních sieťach

SFGA na Facebook