Kontakt Jazyk SK
Úvodná strana Liga Turnaje Detail turnaje SFGA - O pohár prezidenta SFGA 2024

Detail turnaja

SFGA - O pohár prezidenta SFGA 2024

25.03. - 02.10.2024
Výsledky Informace o hlavním hřišti
Organizátor Slovenská FootGolfová Asociácia o.z.
Telefon +421903204367
E-mail info@sfga.sk

O POHÁR PREZIDENTA SFGA 2024

Súťaže sa zúčastňuje 64 hráčov a odohráva sa systémov 1vs1. Môžu hrať muži, seniori a amatéri. Termín kôl určuje SFGA s dostatočnou časovou rezervou na odohranie daného kola. K dispoziícii je 63 miest, ktoré získajú prví prihlasný. Jedno miesto je rezervované pre Josefa Němca ako obhajcu prvenstva z minulého roka. Na odohratie kola budú k dispozícii 4 týždne. V prípade, že niektorý z hráčov nebude ochotný k danému termínu kolo odohrať bude diskvalifikovaný. Hráč môže podať dokumentáciu (sms, chat, atď.) o snahe dohodnúť termín s neprispôsobivým súperom a po prešetrení môže byť tento super takisto diskvalifikovaný.

Prvé dve kola sa hrajú na 9-jamkových ihriskách. V prípade remízy po 18-tich jamkách rozhodujú penalty putts, ktoré si určia hráči vo vzdialenosti 7 – 10 m od jamky v počte 5, následne ďalšia jedna do rozhodnutia.

Súťaž sa odohráva vyraďovacím spôsobom a víťaz zápasu postupuje do ďalšieho kola. O víťazovi pohára rozhodne finálový turnaj posledných štyroch hráčov.

 

JAMKOVKA - Hra na jamky, s vyraďovacím systémom. Daný turnaj budú hrať len muži a seniori. Maximálne 64 hráčov s vyraďovacím systémom.

Bude vytvorený pavúk a do ďalšieho kola postúpi víťaz zápasu.

 

PRAVIDLÁ FOOTGOLFU - https://youtu.be/CrSTzR1tzB8

 

Viac informácií na / More info on www.sfga.sk / www.facebook.com/SlovakFootgolf

Status turnaje Max.počet hráčů Počet kategorií? Počet registrovaných? Počet týmů?
Hrá sa 64 1 64 0

Hlavní partneri turnaja

Slovenská FootGolfová Asociácia o.z. gScore Gaudio, s.r.o. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Základné informácie

História footgolfu na Slovensku sa datuje od 21.2.2014, keď vznikla Slovenská FootGolfová Asociácia o.z. (SFGA), ktorá sa v tom istom roku stala členom Medzinárodnej svetovej federácie pre footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), ktorá zastrešuje takmer štyridsať krajín z celého sveta.

Dôležité odkazy

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Dôležité projekty


World Tour Slovak Open

Nájdete nás na sociálních sieťach

SFGA na Facebook