Kontakt Jazyk SK
Úvodná strana Hráči Registrácia hráčov - člena SFGA

Registrácia hráčov - člena SFGA

Registrácie hráča - člena footgolfu v rámci SFGA


Pomocou tejto registráce získate možnosť využívať členstvo SFGA a zároveň využívať celý systém gScore.eu, ktorý prináša mnoho výhod pre správu Vašich profilov a úspechov v rámci footgolfu. V prípade, že sa nechcete stať členom a chcete sa len zaregistrovať na nejaký z turnajov, prosíme využite priame registračné odkazy na jednotlivých turnajoch.

Upozornenie:

V prípade, že ste už niekedy v minulosti odohrali nejaký turnaj evidovaný na portálu gScore.eu, prosíme zistite si, či ste už registrovaným hráčom portálu pomocou tohoto odkazu a vyhladávaním na danej stránke. Predíde sa niekoľkonásobnej registrácii a následnému párovaniu  účtov. Pokiaľ už Váš účet na portálu gScore.eu existuje a chcete sa stať členom SFGA, postupujte podľa pokynov na stránke Členstvo SFGA a ako variabilní symbol použite ID hráča, ktorý nájdete na detaile svojho verejného profilu na gScore.euNásledne pre získanie prístupového mena a hesla nás kontaktujte na tejto stránke.

Prihlasovacie informácie

Základné informácie

Kontaktné informácie

Ďaľšie informácie

Hlavní partneri

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Základné informácie

História footgolfu na Slovensku sa datuje od 21.2.2014, keď vznikla Slovenská FootGolfová Asociácia o.z. (SFGA), ktorá sa v tom istom roku stala členom Medzinárodnej svetovej federácie pre footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), ktorá zastrešuje takmer štyridsať krajín z celého sveta.

Dôležité odkazy

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Dôležité projekty


World Tour Slovak Open

Nájdete nás na sociálních sieťach

SFGA na Facebook