Kontakt Jazyk SK
Úvodná strana Novinky SPOZNALI SME VÍŤAZA II.ROČNÍKA O POHÁR PREZIDENTA SFGA

Detail novinky

11.10.2022

V utorok 11.10. na výborne pripravenom ihrisku v golfovom klube Bernolákove, sa odohralo semifinále resp. finále II. ročník súťaže " O POHÁR PREZIDENTA SFGA ".

Semifinálových dvojiciach nastúpili proti sebe Michal Dian zo FG Spartak Trnava proti Marekovi Vittekovi, kde sa rozhodlo o finalistovi až v rozstrele na 18 jamke v ktorom bol uspešnejší predseda klubu FG Spartak Trnava Michal Dian. V druhom semifinalovom zápase narazili na seba vítaz THE MASTERS Martin Šimončič proti Dušanovi Vangelovi, ktorom bol uspešnejšíí hráč trnavskeho Spartaku Dušan Vangel. Tak v zápase o tretie miesto sa stretli Martin Šimončič z FG Senec proti Marekovi Vittekovi, kde tento krát bol uspešnejšíí víťaz z Holanska Martin Šimončič. V zápase o prvé miesto medzi Dušanom Vangelom a Michalom Dianom sa rozhodlo už na 17 jamke, kde zo score 5 - 3 Dušan Vangel nedovolil svojim poctivím výkonom obhájiť Michalovi Dianovi minuloročné víťazstvo na prvom ročníku. Turnaja sa celkovo zúčastnilo 64 hráčov a hralo sa vyraďovacím systémom.

Víťazovi gratulujeme a všetkým zúčastneným hráčom ďakujem za účasť.

Ďalšie novinky

15.10.2022 ❗Príprava na MS 2023 Orlando❗

Tento krát Slovenských reprezentantov vo footgolfe preveria hráči Slovinska.

2.10.2022 Historický úspech slovenského Footgolfu

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Slovensko ovládlo najväčší medzinárodný footgolfový turnaj THE MASTERS 2022 V Holandsku...

Hlavní partneri

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Základné informácie

História footgolfu na Slovensku sa datuje od 21.2.2014, keď vznikla Slovenská FootGolfová Asociácia o.z. (SFGA), ktorá sa v tom istom roku stala členom Medzinárodnej svetovej federácie pre footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), ktorá zastrešuje takmer štyridsať krajín z celého sveta.

Dôležité odkazy

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Dôležité projekty


World Tour Slovak Open

Nájdete nás na sociálních sieťach

SFGA na Facebook