Kontakt Jazyk SK
Úvodná strana Novinky SLOVENSKÁ FOOTGOLFOVÁ TOUR POKRAČUJE 3. KOLOM V BERNOLÁKOVE

Detail novinky

24.6.2020

SLOVENSKÁ FOOTGOLFOVÁ TOUR POKRAČUJE 3. KOLOM V BERNOLÁKOVE

Po výbornom štarte novej sezóny, keď sa začiatkom júna uskutočnili 2 kolá Slovenskej Footgolfovej Tour v Skalici, je tento víkend na programe 3. kolo. Turnaj sa odohrá v sobotu 27.6. v nádhernom prostredí Black and White Golf Resort v Bernolákove.

Aktuálne je prihlásených už viac ako 90 hráčov zo Slovenska, Česka a Maďarska, ktorí budú súperiť v 6 kategóriách – juniori, ženy, muži, seniori 45+, amatéri a absolut.

Nádherné, ale za to i veľmi náročné ihrisko v Bernolákove, preverí kvality všetkých hráčov, pre ktorých toto kolo môže byť aj výbornou prípravou na najdôležitejší turnaj roka, ktorým je Slovak Footgolf Open. Uskutoční sa práve v Bernolákove 21. – 23.8.. Je to najvyššie bodovaný turnaj sezóny v hodnote 500 bodov pre víťaza /FIFG 500/.

Bude v hlavnej kategórii mužov nový víťaz alebo tam opäť zasadne Martin Galajda alebo Dušan Vangel – víťazi z prvých dvoch kôl? Podarí sa natiahnuť sériu 2 víťazstiev aktuálne najlepšiemu seniorovi na Slovensku Marekovi Vittekovi na 3 vyhraté turnaje po sebe? Ktorá z najlepších z najlepších footgolfistiek – Lucia Čermáková alebo Rebeka Režná sa ocitne na vrchole pódia? Bude víťazkou iná hráčka? Odpovede aj na tieto otázky sa dozvieme už túto sobotu v Bernolákove, kde štart prvého flightu je naplánovaný na 10:00 hod. a predbežné vyhodnotenie turnaja bude okolo 16:30 hod. . Všetci fanúšikovia tohto džentlmenského športu sú srdečne vítaní.

Registrácia na 3. kolo prebieha do piatka 26.6. do 18:00 hod. - www.gscore.eu/cz/s1834/Uvod/Turnaje/c2160-Detail-turnaje/gsto636-SFGA-TOUR-20-27-06-3-kolo-BERNOLAKOVO .

Všetky informácie sú zverejnené hlavne na facebookovej stránke www.facebook.com/SlovakFootgolf .

Ďalšie novinky

6.6.2020 VÝBORNÝ ŠTART DO SEZÓNY PRE VANGELA, GALAJDU a VITTEKA

VÝBORNÝ ŠTART DO SEZÓNY PRE VANGELA, GALAJDU a VITTEKA V sobotu 6.6. sa v nádhernom prostredí Grafobal Group Golf Resort v Skalici uskutočnili prvé dve kolá Slovenskej Footgolfovej Tour sezóny 2020.

4.6.2020 FOOTGOLFOVÁ SEZÓNA 2020 ZAČÍNA UŽ TENTO VÍKEND V SKALICI

Footgolfová sezóna 2020 začína už tento víkend v Skalici. Registrácia končí už zajtra - 5.6.2020 o 18:00 hod.!

Hlavní partneri

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Základné informácie

História footgolfu na Slovensku sa datuje od 21.2.2014, keď vznikla Slovenská FootGolfová Asociácia o.z. (SFGA), ktorá sa v tom istom roku stala členom Medzinárodnej svetovej federácie pre footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), ktorá zastrešuje takmer štyridsať krajín z celého sveta.

Dôležité odkazy

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Dôležité projekty


World Tour Slovak Open

Nájdete nás na sociálních sieťach

SFGA na Facebook